Ke každé objednávce kupón na 20% slevu při příštím nákupu.

Slyšeli jste o arganovém oleji?

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě. Lisuje se ze semen plodů Arganového stromu (Argania Spinoza - Arganie trnitá). Pro marocké ženy je díky svému jedinečnému složení po staletí skutečným, přírodním elixírem krásy a mládí. Proto se arganovému oleji také někdy říká "marocké", "tekuté" či "pouštní" zlato.

Argania spinoza - arganový keř

Dnes poznává tajemství arganového oleje stále více žen i mužů po celém světě. Arganový olej je známý pro svoje kosmetické, léčivé a vyživovací vlastnosti. Má vynikající účinky jako ochrana pleti před stárnutím (tzv. anti-aging efekt), hydratuje suchou pokožku, léčí akné a další kožní potíže jako suchou kůži, lupénku, ekzémy apod. Slouží jako ochrana pokožky a prevence rakoviny kůže, vyživuje poškozené a křehké vlasy a nehty, snižuje bolestivost a ztuhlost kloubů.

Arganový olej není možná doslova "elixír mládí", ale má k němu ze všeho nejblíže. Ženy v Maroku znají jeho kouzlo mnoho let. Nyní můžete i Vy vyzkoušet, jak je arganový olej účinný!

E-shop s olejem

Arganový olej, který Vám nabízíme, je přírodní, 100% čistý, zastudena lisovaný, panenský arganový olej a přírodní, 100% čistý potravinový arganový olej, lisovaný z pražených jader.

Arganový olej e-shop

Olej pochází přímo z Maroka, od komunity berberských žen. Je certifikovaným (ECOCERT) produktem plnící mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

Arganový olej dělá zázraky!

Tajemství arganového oleje je založeno na jeho jedinečném složení. Arganový olej je kromě jiného bohatý na přírodní antioxidanty, esenciální mastné kyseliny, karotenoidy, ferulové kyseliny, steroly a polyfenoly. Obsahuje také vysoké množství vitaminů E, A a skvalen. Díky tomu má arganový olej úžasnou škálu pozitivních zdravotních a kosmetických učinků při péči o pleť, vlasy a nehty.

 • Přírodní zdroj antioxidantů

  Antioxidanty mají anti-aging (proti-stárnoucí) účinky. Chrání kožní buňky od chemikálií, znečišťujících látek a ultrafialových paprsků, které produkují volné radikály. Ty pak napadají zdravé buňky a způsobují poškození a stárnutí kůže. Antioxidanty obnovují poškozené buněčné membrány a pomáhají tak pokožce udržet mladistvý vzhled, vyhlazují vrásky a udržují pokožku přirozeně hydratovanou.

 • Bohatý na nenasycené mastné kyseliny

  Nenasycené mastné kyseliny jsou ideální pro zdraví pokožky. Nejen že zvlhčují, ale snižují výskyt vrásek a dokonce mají anti-aging efekt. Mastné kyseliny obsažené v arganovém oleji také okamžitě pomohou se suchými a poškozenými vlasy, zvláčňují je a pomáhají předcházet roztřepeným konečkům. Pomáhají vyživovat nehty a také snižují bolestivost a ztuhlost kloubů.

 • Zdravý zdroj fytosterolů

  Fytosteroly mají dvojí, proti-zánětlivé a proti-dráždivé účinky. Jsou ideální při hojení jizev (včetně strií) a pro zlepšení stavu pokožky i vlasů. Kromě toho, fytosteroly hydratují suchou kůži, léčí poškozenou pokožku a zabraňují vzniku některých forem rakoviny kůže.

 • Vysoký obsah vitamínů E a A

  Vitamín E je nenahraditelný při péči o zdraví pokožky, vlasů i nehtů. Napomáhá při prevenci spálení kůže, poskytuje ochranu proti slunečnímu záření a podporuje hojení spálené či jinak poškozené pokožky a jizev (včetně strií). Díky vynikajícím vlastnostem při ochraně před sluncem slouží jako účinná prevence rakoviny kůže. Vitamín A pak pozitivně ovlivňuje obnovu kolagenu a přispívá k tomu, aby byla naše kůže hladká, pružná a udržela si mladistvý vzhled.

Arganový olej obsahuje i další nezbytné složky pro regeneraci pokožky, vlasů a nehtů.

Novinky na ARGANIA.CZ

Máme pro Vás další novinku - přírodní balzám na rty s arganovým olejem! Z nejlepších přírodních surovin, bez parfemací, barviv a příchutí. Kdykoliv a kdekoliv vyživí a ochrání Vaše rty! Naleznete ho v našem e-shopu.

Pro Vaše větší pohodlí jsme aktualizovali naše stránky, aby byly přátelské k mobilním zařízením. Těšíme na Vaši návštěvu nejen z počítačů, ale i tabletů či mobilních telefonů!

Výrazně jsme pro Vás snížili maloobchodní i velkoobchodní ceny kosmetického i potravinového arganového oleje! Věrnostní sleva pro stálé zákazníky 20% zůstává nadále platná!

Nyní Vám v našem e-shopu nabízíme také potravinový arganový olej, lisovaný z pražených jader. Více o potravinovém oleji v sekci Konzumace.

Vyzkoušejte, jak blahodárný účinek bude mít pro Vaši pleť mýdlo s arganovým olejem. Nyní si ho můžete objednat v našem e-shopu!

Objednávky můžete kombinovat s produkty z našeho webu GHASSOUL.CZ - upozorněte nás v poznámce objednávky. Poštovné zaplatíte pouze jednou, při celkové ceně objednávky nad 1000,- Kč je poštovné zdarma.

Abychom Vám vyšli maximálně vstříc, od 1. září 2011 při objednávce neúčtujeme žádný poplatek za balné. Za zaslání arganového oleje objednaného v našem e-shopu tak nyní zaplatíte pouze poštovné účtované Českou poštou.

Námi nabízený arganový olej byl v rámci ČR úspěšně testován na soulad kosmetického výrobku s požadavky zákona 258/2000 sb., o ochraně veřejného zdraví a vyhláškou Ministerstva Zdravotnictví 448/2009 sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky.

Naši první cestu pro čerstvý olej k našim marockým dodavatelům jsme spojili s užitečnou zastávkou v pohoří Atlas, kam jsme ve spolupráci s občanským sdružením AtlasyAtlasu dovezli teplé oblečení místním dětem. Více o našich dalších aktivitách v Maroku se dozvíte v sekci Pomáháme.

Děti v pohoří Atlas