Kosmetický arganový olej

balení 30ml

Ke každé objednávce kupón na 20% slevu při příštím nákupu.

Detail produktu

Kosmetický arganový olej, který Vám nabízíme, je přírodní, 100% čistý, panenský arganový olej, lisovaný za studena z nepražených jader. Olej pochází přímo z Maroka, od komunity berberských žen. Je certifikovaným (ECOCERT) produktem plnící mezinárodní standard kvality extra panenského oleje, obsahující suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

  • Cena 30ml: 199 Kč
  • Cena 30ml se slevovým kupónem: 159 Kč
  • Dostupnost: vyprodáno
  • Balení: Dodáváme v zatmavené skleněné lahvičce o objemu 30ml, pro maximální ochranu aktivních látek obsažených v oleji. Součástí balení je i rozprašovač.
  • Složení (INCI): Argania Spinosa Kernel Oil
  • Země původu: Maroko

Další informace

Další zajímavé informace o marockých ženských komunitách, historii a výrobě arganového oleje naleznete v článku O arganovém oleji

Více informací o použití a účincích kosmetického arganového oleje naleznete v našich článcích:

Arganový olej může být používán denně bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jedná se o 100% čistý, přírodní produkt, který neobsahuje syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Nevyvolává alergické reakce a je vhodný pro všechny typy pleti u dospělých i dětí.

Ačkoli je případná alergická reakce na samotný arganový olej téměř vyloučená, raději poprvé vyzkoušejte arganový olej na malé části obličeje nebo pokožky a ujistěte se, že Vám nezpůsobuje žádnou nežádoucí reakci. Případně se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte léky, které by mohly reagovat s olejem.

<< E-shop