Arganový olej

pro lesklé a silné nehty

Posilujte a vyživujte Vaše nehty arganovým olejem!

Ženy věnují mnoho času péči o nehty a jejich malování. Nicméně hlavní věc, která dá nehtům vyniknout, je jejich vitalita a délka. Už jste někdy nechali nehty narůst a zjistili, že se sami od sebe lámou? Arganový olej velmi dobře prospívá posílení a vyživení Vašich nehtů.

Jak pečovat o své nehty?

Existuje mnoho způsobů, jak člověk může pečovat o své nehty. Jedním z příkladů je pravidelné zastřihování. Důležité je také věnovat pozornost kůžičce nehtového lůžka.

Pokud si často malujete nehty, možná jste si všimli, že vaše nehty jsou více křehké, žluté a slabé. Nechte nehty nějakou dobu odpočívat bez namalování, aby mohly dýchat. V této době používejte pro jejich vyživení a regeneraci arganový olej.

Proč je arganový olej dobrý pro Vaše nehty?

Arganový olej obsahuje tokoferol, všeobecně známý jako vitamín E. Tento vitamín napomáhá hydrataci kůže nehtového lůžka a posílení nehtů. Navíc pomáhá předcházet problémům s nehty ještě před jejich vznikem.

Arganový olej také obsahuje skvalen, který je účinný při léčbě některých onemocnění kůže a zabraňuje vzniku kožních problémů. Nejen, že skvalen hraje důležitou roli v péči o naše nehty, ale je i kondicionérem pokožky nehtového lůžka. Udržuje ji jemnou a zabraňuje tak nepříjemným narušením nehtů.

Kromě toho arganový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny, které jsou velmi potřebné k udržení zdravých nehtů. Nedostatek esenciálních mastných kyselin bude mít za následek zlomené nehty a nezdravou, zarudlou a potrhanou kůží v okolí nehtového lůžka.

Arganový olej obsahuje nejen různé složky, které jsou pro zdravé a silné nehty nezbytné, ale také obsahuje prvky, díky kterým budou Vaše nehty vypadat krásně a leskle.