Arganový olej

pro svěží a mladistvou pleť

Pečujte o svou pleť s arganovým olejem!

Arganový olej je díky svému jedinečnému složení a obsahu vitaminu A a vitaminu E velice efektivní při péči o pokožku s regeneračním, hydratačním, nutričním a anti-aging efektem. Podporuje pružnost pokožky, zjemňuje jemné linky a vrásky, lečí akné a hojí jizvy (včetně strií, které se často tvoří budoucím maminkám, či lidem, kteří velmi rychle změnili tělesnou hmotnost). Toto "tekuté zlato" je bohaté také na nasycené, mononenasycené a nenasycené mastné kyseliny spolu s dalšími prospěšnými živinami a enzymy. Jednotlivě i společně, tyto živiny pomáhají chránit kůži před ultrafialovým zářením a zároveň vyživují pokožku.

Lidé budou často překvapeni, jak zdravá a vitální je Vaše pleť - a budou mít pravdu! Bude zdravější než tomu bylo dříve, díky jedinečné kolekci vitamínů a živin arganového oleje. Po staletí užívaly marocké ženy arganový olej jako magický elixír krásy a mládí. Nyní muži a ženy na celém světě používají arganového oleje jako přírodní metody k zastavení procesu stárnutí.

Arganový olej obsahuje mnohem více vitaminů než ostatní odvozené rostlinné produkty (např. olivový olej). Arganový olej je ideální pro extrémně suchou a oslabenou pleť. Díky svým skvělým ochranným, hydratačním a vyživujícím vlastnostem.

Arganový olej a péče o pokožku

Tipy pro péči o pleť

 • Arganový olej můžete přidávat do vlastních krémů, nebo mísit s jinými oleji, abychom zvýšili jejich účinnost (pokud tyto neobsahují vazelínu a parafín). Pokud přidáte kapku vašeho oblíbeného parfému do trochy arganového oleje, získáte vynikající vonnou emulzi na tělo.

 • Pro hydrataci pokožky celého těla stačí po osprchování rozetřít pár kapek arganového oleje na celé tělo. Olej vtírejte do částečně vlhké pokožky.

 • Při péči o pleť obličeje a dekoltu stačí pár kapek ráno a večer, pro překvapující omlazující účinek. Olej opět vtíráme do částečně vlhké pokožky.

 • Při striích na těle a poprsí vmasírujeme denně pár kapek na kritická místa, zvýší se tak pružnost a napětí pokožky.

 • Zkrátka nepřijdou ani muži, kteří mohou arganový olej použít před holením, díky čemuž kůže změkne a po holení tak nedochází k zarudnutí a podráždění pokožky.

100% přírodní anti-aging!

 • Arganový olej stimuluje sebe-obranné mechanismy pokožky proti všem nepříznivým faktorům okolního prostředí, jako jsou sluneční záření, prach a alergeny. To pomáhá předcházet poškození kůže a jejímu stárnutí.

 • Arganový olej podporuje lepší hydrataci pokožky a zároveň posiluje hydro-lipidy přítomné v naší kůži.

 • Arganový olej pomáhá obnovit architekturu kůže. Zvyšuje také rychlost podkožního krevního a mízního mikro-oběhu, což pomáhá zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky.

 • Arganový olej není mastný, přesto pomáhá zvlhčit a regenerovat suchou a popraskanou kůži. Mimoto také pomáhá odstranit přebytečný olej z mastné pleti.

 • Arganový olej lze efektivně využít k léčbě různých typů kožních problémů jako jsou ekzémy nebo lupénka.

 • Arganový olej také pomáhá předejít vzniku strií na kůži a zároveň snižuje jejich viditelnost.


Obecně platí, že arganový olej zlepšuje texturu pleti a zanechá ji jemnou a vláčnou.