Potravinový arganový olej

balení 100ml

Ke každé objednávce kupón na 20% slevu při příštím nákupu.

Detail produktu

Potravinový arganový olej, který Vám nabízíme, je přírodní, 100% čistý, panenský arganový olej, lisovaný za studena z předem jemně pražených jader. Pražením jader olej získává výraznější oříškovou chuť a aroma. Olej pochází přímo z Maroka, od komunity berberských žen. Je certifikovaným (ECOCERT) produktem plnící mezinárodní standard kvality extra panenského oleje, obsahující suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.

  • Cena 100ml: 399 Kč
  • Cena 100ml se slevovým kupónem: 319 Kč
  • Dostupnost: vyprodáno
  • Balení: Dodáváme v zatmavené skleněné lahvičce o objemu 100ml, pro maximální ochranu aktivních látek obsažených v oleji.
  • Složení (INCI): Argania Spinosa Kernel Oil
  • Země původu: Maroko

Další informace

Další zajímavé informace o marockých ženských komunitách, historii a výrobě arganového oleje naleznete v článku O arganovém oleji

Více informací o použití a účincích potravinového arganového oleje naleznete v našem článku Konzumace arganového oleje

Arganový olej může být používán denně bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jedná se o 100% čistý, přírodní produkt, který neobsahuje syntetické parfemace, konzervanty ani barviva.

Ačkoli je případná alergická reakce na samotný arganový olej téměř vyloučená, raději poprvé vyzkoušejte malé množství arganového oleje a ujistěte se, že Vám nezpůsobuje žádnou nežádoucí reakci. Případně se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte léky, které by mohly reagovat s olejem.

<< E-shop