Hry a pokémoni


Baví vás technika? Zajímáte se o techniku? Pokud se zajímáte o techniku, tak je to dobře, protože dnešní doba přeje připraveným. V dnešní době to je takové, že všude na každém rohu je technika. Já dnešní době říkám technická doba, taková technická éra jednadvacátého století. A myslím si, že kdo se nevyzná v technice, tak je to jako kdyby nebyl, kdyby jako nežil. Samozřejmě, že tohle je docela ale špatné tvrzení. Já neříkám, že mám všem pravdu, ale když to tak vezmete, tak vlastně technika vám něco ukáže. Ukáže vám všechno, jak můžete žít anebo jak pracovat. Anebo také, jak se pořádně zabavit.

Byli jste sběratelé pokémonů?

Ano i s technikou se můžete bavit. Já si vzpomínám, když já jako malé dítě jsem chtěla gameboy, to se sbíraly takové ústřižky od malých pitíček a byly tam potom hračky ve tvaru pokémonů. Určitě si vzpomínáte, když jste také sbírali kartičky pokémonů, to bylo někde na přelomu tisíciletí a bylo to velice populární. Tohle se ale netýká techniky. Ale když jste potom třeba sbírali pokémony a měli jste v balíčku nějakou speciální kartu, tak jste ji někam odeslali a mohli jste vyhrát gameboy. Víte, co to byl gameboy? To byla taková hra něco jako dnešní videohry. Akorát to bylo takové malinkaté, taková malá krabička a mohli jste si tam hrát různé hry.

I dnes můžete hrát hry s pokémony.

Abych se přiznala, tak mě tohle opravdu hodně bavilo. A stále jsem sbírala a nakupovala různé pokémonové kartičky a pokémonové balíčky, abych si potom také mohla pořídit gameboy. Samozřejmě, že jsem ho nikdy nevyhrála. Utratila jsem za tyto balíčky snad tisíc korun, ale nikdy jsem nic nevyhrála a moc mě to mrzelo. Navíc také psali, že ten, kdo nevyhraje, tak získá dvacetiprocentní slevu na nový gameboy. Bohužel jsem nedostala ani tu slevu. Řeknu vám, že mě to opravdu hodně naštvalo a později, asi po deseti letech, jsem se dozvěděla, že to byla jenom taková reklama a nikdo nic asi nevyhrál.