Jak na kabely


Také se vám často stává, že kvůli tomu, že máte doma techniku, tak máte všude spoustu drátů? Třeba různé kabely, jako například od nabíječky nebo sluchátek a podobně? Mě samotnou vždycky tohle opravdu hodně štve. Dokonce i když byl u mě topenář, tak mi nechal pod topením takové různé dráty. Předtím mi sám řekl, že potom vezme nějaké lišty a do toho ty dráty schová. Ani nevíte, jak mě to štve, protože tohle už je rok. Stále čekám, že přijde a řekne, že tam dá nějaké lišty, aby ty dráty a různé kabely nešly vůbec vidět. Protože mě tohle se vůbec nelíbí, když mám doma nepořádek.

Nemám ráda zamotané dráty.

A také chci, abych měla doma všechno sladěné a všelijaké ty dráty mi všechno ničí. A to dokonce i u mé techniky. U takové techniky, kterou využívám opravdu každý den, a to je například počítač anebo podobně. Třeba také žárovka nebo lampička, které mají také dlouhé kabely. V dnešní době už má kabel opravdu kde co! A když jsem potom ještě synovi pořídila klávesnici a myš, tak jsem vybírala vždycky ty nejlevnější věci. A samozřejmě, že všechno má kabely, takže mu také část stolu, který má herní na počítač, tak mu tam všechno zabírají také kabely.

Práce s dráty je někdy náročná.

Někdy je to opravdu hrozné a štve mě to, protože když potom někde utírám prach, tak musím všude na to vydávat klávesnice nebo myš, podložky pod myš a také různé kabely. Je to opravdu hodně otravné a já si říkám, že jsem tehdy měla vzít všechno bez drátů. Měla jsem to všechno koupit na to, aby se to dalo připojit přes Bluetooth anebo přes nějaký systém. Já se v tomhle nevyznám. A protože jsem raději brala věci s dráty, aby to mělo různé kabely. Ale nyní, když už jsem si uvědomila, že je to velice nepraktické, tak příště raději koupím všechno bez drátů a bez různých kabelů. Věřte mi, že to potom opravdu velice nepraktické. Myslím, že takový názor nemám jenom já.