Ještě lepší léto


Je zajímavé, že i nekuřáci si čas od času dají vodní dýmku. Většině lidí je tato dýmka velice dobře známá, protože oproti cigaretám se s ní setkáváme i v podnicích. Mnoho podniků existuje právě za účelem nabízení vodních dýmek, protože česká legislativa se k nim staví daleko vstřícněji než je tomu u běžných cigaret a jiných tabákových výrobků. Navíc podle mnoha vědců jsou vodní dýmky daleko méně škodlivé než klasické cigarety. Je to proto, že tabák se kouří před vodu, což ho má učinit o něco méně snesitelnějším.

korunka dýmka

Část lidí si vodní dýmku dává převážně v létě, protože krásné venkovní počasí k tomu přímo vybízí. Nemusíte si dávat nic jiného, stačí jen dýmka a možná váš oblíbený drink. Letní pohoda zaručena. V případě že si chcete dýmku dopřávat častěji ale nemáte ji k dispozici, je ideální doba na to si ji pořídit, abyste ji měli k dispozici.

Vodní dýmku je možné koupit po částech a díky tomu si tak sestavíte vlastní dýmku z komponentů, které se vám líbí nejvíce. Jediný problém u tohoto postupu je, že musíte dávat pozor na to, aby části dýmky pasovaly k sobě. Proto si vždy kontrolujte například průměry hadic a závitů.

ananasová hlava

Základem vodní dýmky je váza, kterou doporučujeme koupit spíše větší, protože je stabilní a je praktičtější pro větší počet kuřáků. Nesmíte zapomenout na hadice, jejich počet je pro každou vázu jiný a maximální počet u běžné dýmky jsou 4 hadice. Chcete se o dýmku dělit? Nesmíte zapomenout na náústky, které zaručí hygienické sdílení dýmky.

Korunky na vodní dýmky jsou jednou z poslední částí dýmky. Vyberte si kvalitní hliněnou korunku s kompletním příslušenstvím, jako je například sítko pro odkládání uhlíků, usnadní vám to manipulaci s nažhavenými uhlíky. Nezapomeňte ani na uhlíky a tabák. Všechno pro kouření vodních dýmek najdete u nás, a to včetně poradenství, pokud si s něčím nevíte rady.