Latexové kozačky pro dokonalé svádění


Když se žena svlékne do naha a chce svého partnera svádět k erotickým hrám, může to vyznít někdy až komicky a nepříliš přesvědčivě, a nakonec k žádné erotice třeba vůbec nedojde. Mnohem rafinovanější a svůdnější postup je ten, kdy má žena na sobě sexy svršky, které jen mírně poodhalují její krásu a dávají jasně najevo: „pojď, svlékni si mě sám a postupuj pomalu, vychutnej si krásy mého těla a nepospíchej…!“ Týká se to ovšem nejen oblečení, ale i bot. V této souvislosti se sluší připomenout, že by to neměly být modely pracovní ani sportovní, tedy žádná bagančata, cvičky, balerínky či tenisky, ale sexy boty, například latexové kozačky Botish.

modré kozačky

Po kozačkách, které těsně obepínají lýtka, aby zvýraznily jejich tvar, ženy toužily již za socialismu, a ve spojení s norkovým kožichem šlo o výraz maximální elegance a noblesy. Dnes se kožichům z živých zvířat již řada žen vyhýbá z etických důvodů, a stejně tak kozačkám ze zvířecí kůže, ale ty latexové dovedou být ještě více sexy, než ty kožené. Latex je velmi zvláštní materiál, obepíná nohu tak, že dává vyniknout všem přirozeným křivkám, a to je to, co muže vzrušuje. Muži touží po tom být sváděni něčím, co jen naznačuje a zároveň zakrývá, aby si to mohli vzít, když o to mají zájem. A zájem o ženské nohy je mezi muži obrovský.

dívka v kozačkách

Většinu mužů vzrušují symetrické nohy, tak akorát, ani oplácané tukem, ani vyzáblé, tehdy to dokáže zvednout hladinu adrenalinu do značné výše a vyvolat obrovské sexuální touhy, což pak vrcholí svlékáním oděvu a vyzouváním kozaček. Někteří muži si dovedou vychutnat každý centimetr pokožky, která se pod latexem ukrývá, olizují ji, mazlí se s ní a také si užívají přirozené vůně ženského potu, který bývá zejména na chodidlech velmi intenzivní a dráždivý. Latexové kozačky zkrátka ke svádění patří a neměli byste je považovat pouze za módní výstřelek.