Problémy s erekcí?


Muži i ženy se potýkají během svého života s problémy, kvůli kterým nejsou schopni souložit. Možná to může znít komicky, ale je to tak. Zatímco ženy se obecně potýkají častěji s nedostatkem libida, u mužů je problém přímo v jejich chloubě. Během života muže trápí erekce více či méně. Zatímco během dospívání jde spíše o stud a nadměrnou hladinu testosteronu, po padesátce je to jinak – a opět bývá na vině testosteron, tentokrát je ho ale méně než je nutné.

muž a žena

Některé problémy s erekcí je možné vyřešit například změnou životního stylu. Častým problémem, který způsobuje špatnou erekci, je nedostatek spánku nebo užívání návykových látek. Svoje udělají i deprese nebo nadváha. Jestliže vás trápí špatná erekce, která je tak krátká že ani nestačí k tomu aby styk proběhl, je potřeba to vyřešit. Krátkodobé problémy s erekcí jsou celkem normální a během pár dní většinou odezní, ale pokud problémy trvají několik týdnů až měsíců, je namístě obezřetnost a návštěva lékaře. Rakovina prostaty se zprvu tváří jako problematická erekce, a na to si dávejte určitě pozor. Právě rakovina prostaty patří mezi nejčastější důvody úmrtí mužů ve středních letech a vyšším věku.

obřezaný banán

Když je erekce špatná, sex si neužije nejen muž, ale také partnerka. A to může vést k problémům ve vztahu, protože sex je důležitou součástí každého zdravého vztahu. Neriskujte že to podobně dopadne i u vás a raději zkuste erekci vrátit zpátky třeba doplňky stravy. Zapomeňte ale na Viagru, která má celkem dost vedlejších účinků a navíc je k dostání jen v lékárně na základě lékařského předpisu. Zkusit můžete volně dostupná léčiva, kam patří třeba tadalafil Kamagra-pro. Užívání volně dostupných přípravků většinou není rizikové, ale před zahájením užívání je nutné si ověřit, zda přípravek můžete užívat i vy na základě vašeho aktuálního zdravotního stavu.