Zkuste ji také


I když kouření není zdravé a všichni to ví, počet kuřáků zůstává víceméně celé roky stejný. I v dnešní době, kdy neustále stát mluví o tom jak je kouření nezdravé, začíná kouřit mnoho mladých lidí, a to už na základní škole. Tento trend se nejspíš úplně vymýtit nepodaří. Proto je potřeba nabízet kuřákům produkty, které jim umožní užít si požitek z kouření, a které jim dodají jejich dávku nikotinu, když už bez něj nemohou být. Právě nikotin je důvodem, proč tolik lidí kouří. Chutná jim to, a také je to uklidňuje. Nedá se s tím nic moc dělat, protože značná část jich přestat nechce, ale uvítali by zdravější způsob kouření. A ten už na trhu je nějakou dobu. Elektronické cigarety jsou podle výzkumů o něco méně škodlivé než běžné cigarety, protože fungují trochu jinak a neobsahují tak velkou škálu škodlivin jako sušený tabák.

muž vape

Jak funguje?
I když většina lidí asi elektronickou cigaretu zná, je dobré si připomenout na jakém principu funguje. Je to elektronické zařízení, takže má baterii a nabíjí se normálně ze zásuvky podobně jako telefon. Obsahuje i zásobník na tekutou náplň, která se dá samozřejmě doplnit když vám dojde. Tekuté náplně si můžete dopřát v mnoha příchutích. Jednou z populárních cigaret je například vaporesso luxe, která skvěle padne do ruky a potěší vás velkým výběrem barev.

fialová cigareta

Obsah elektronické cigarety není tolik škodlivý jako je sušený tabák, a i proto někteří kuřáci tento typ kuřiva zkouší. Mnoho výrobců nabízí i náhradní díly do cigaret, takže když se vám pokazí třeba baterie, je většinou možné ji vyměnit. Elektronické cigarety nezapáchají tak jako ty běžné a nezabarvují ani oblečení ani pokožku, což jsou hlavní důvody proč si získaly popularitu. Nahraďte také alespoň část cigaret těmi elektronickými, za prvé můžete ušetřit, a za druhé uděláte něco pro své zdraví.