Zubní kartáček


Povím vám, že bez technických věcí bych já osobně byla ztracená. Já totiž techniku využívám každý den a pokud si myslíte, že vy techniku vůbec nevyužíváte, je tak podle mého názoru se opravdu škaredě pletete. Protože kdo vás budí? Samozřejmě, že budík. A pochybuji, že by vás třeba budil váš kocour anebo třeba kohout. Tohle je absolutně nenormální a pochybuji, že by to byla pravda, i když v dřívějších dobách to tak bylo. Jenomže toho se od té doby moc změnilo. Techniku využíváme každý den. Mnoho lidí také využívá dokonce elektrické zubní kartáčky.

Elektrický kartáček není nejlepší volba.

Jenomže když jsem se ptala svého zubaře na to, jestli je kvalitní zubní kartáček, když je elektrický, tak mi stále všichni páni zubaři říkají, že nejlepší je manuální zubní kartáček. Byla jsem docela překvapená. Protože nechápu, jak si tedy někdo může pořídit elektronický zubní kartáček, který stojí třeba dva tisíce korun, když je lepší manuální kartáček třeba za stovku. Tohle je takové divné anebo to je jenom pro pocit luxusu. Já jsem také chtěla dříve elektrický zubní kartáček, ale když mi všichni lékaři, kteří jsou zubaři, říkali, že je není vhodný, tak jsem si řekla, že alespoň ušetřím peníze a raději si pořídím nějaký kvalitní manuální zubní kartáček.

Mám manuální zubní kartáček.

Holt, tady tedy neplatí, že co je drahé, tak je lepší. Proto jsem si řekla, že raději dám na rady odborníků a bude to nejlepší volba. Tak jsem si řekla, že když budu využívat techniku jinou, jako například fotoaparát nebo mobilní telefon, tak to bude něco jiného, protože já patřím k lidem, kteří nevyužívají mobilní telefon jako fotoaparát, ale chci ji mít fotoaparát zvlášť, takže jsem si pořídila opravdu kvalitní fotoaparát, který mě stál téměř celou výplatu, ale jsem za něj ráda, protože miluji fotografování. Mám ráda fotky a řekla jsem si, že když budu alespoň fotit, že je to také forma mojí relaxace.